اگر شما به دنبال مشاوره مالیاتی هستید و یا یک مشکل مالیاتی برایتان پیش آمده حتما به نکاتی که موسسه مشاوران مالیاتی پیشداد محاسب در این محتوا فراهم کرده توجه کنید.

انتخاب یک مشاور مالیاتی خوب علاوه بر اینکه شما را از جریمه ها و بدهی های مالیاتی سنگین نجات می دهد ، حتی می توان کمک کرد تا از تخفیف ها ، معافیت ها و کاهش قانونی مالیات بهرمند شوید.

در ادامه با تفاوت های مشاوره آنلاین مالیاتی ، تلفنی  حضوری آشنا خواهید شد، شما را با وظایف یک کارشناس مالیاتی آشنا خواهیم کرد و ویژگی های مهم یک مشاور مالیات را به صورت خلاصه توضیح خواهیم داد.

شرکت حسابداری و خدمات مالیاتی پیشداد محاسب، خدمات مشاوره مالیاتی زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

  • مشاوره مالیاتی اظهارنامه شرکت ها و موسسات و اشخاص حقوقی
  • مشاوره مالیاتی اظهارنامه اشخاص حقیقی و مشاغل
  • مشاوره مالیاتی معافیت های مالیاتی
  • مشاوره مالیاتی کم کردن مالیات با روش های قانونی
  • مشاوره مالیاتی ارزش افزوده
  • مشاوره مالیاتی برای دفاع مالیاتی و وکیل مالیاتی
  • مشاوره مالیاتی پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان
  • مشاوره مالیاتی پیش ثبت نام و ثبت نام پرونده الکترونیک مالیاتی
  • مشاوره مالیاتی ثبت ،اخذ و پلمپ دفاتر قانونی روزنامه و کل
  • حسابداری مالیاتی

مشاور مالیاتی تهران و شهرستان

شرکت خدمات حسابداری و مالیاتی پیشداد محاسب آماده ارائه مشاوره مالیاتی در تهران و شهرستان است. این مجموعه می تواند با اعزام مشاور مالیاتی در تهران به صورت حضوری نیاز امور مالیاتی و مشکلات مالیاتی شما را بر طرف کند. به خاطر تخصصی بودن امور مالیاتی و پیچیده بودن قوانین مالیاتی ، شرکت ها و اشخاص حقیقی به مشاوره مالیاتی نیاز خواهند داشت و حضور یک مشاور مالیاتی خبره در کنار هر کسب و کاری باعث آسودگی خاطر برای کارفرمایان می شود.

این مجموعه به صورت تلفنی ، آنلاین و حضوری مشاوره مالیاتی ارائه می کند. برای داشتن مشاور مالیاتی تهران و شهرستان با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
مشاوره مالیاتی انواع مختلفی دارد که برخی از آن را برای شما شرح می دهیم:

مشاوره مالیاتی آنلاین

بسیاری از اشخاص حقیقی و شرکت ها برای اینکه سوالات مالیاتی و مشکلات مالیاتی خود را حل و رفع نمایند ترجیح می دهند از مشاور مالیاتی آنلاین بهره مند شوند. یک مشاور مالیاتی آنلاین می تواند به کمک ابزارهای  شبکه اجتماعی مانند واتساپ، اسکایپ و… در بستر اینترنت به طرف مقابل مشاوره مالیاتی آنلاین ارائه دهد.

شما می توانید برای داشتن یک مشاور مالیاتی آنلاین در کنار خود و دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین با کارشناسان مالیاتی و مشاوران مالیاتی ما تماس بگیرید.

مشاوره مالیاتی حضوری

برخی از کسب و کار ها به دلیل حجم کار و نوع فعالیت تجاری خود ، نیاز به یک مشاور مالیاتی حضوری در کنار خود دارند. مشاور مالیاتی حضوری با حضور داشتن در کنار مودی به سوالات مالیاتی ایشان پاسخ می دهد و با بررسی وضعیت مالیات شرکت سعی می کند مشکلات مالیاتی شرکت یا کسب و کار را رفع نماید.

مشاوره مالیاتی حضوری یکی از موثر ترین راه های برقراری ارتباط با مشاور مالیاتی و دریافت خدمات مشاوره مالیاتی از ایشان است شما می توانید برای داشتن یک مشاور مالیاتی حضوری در کنار خود و دریافت مشاوره مالیاتی حضوری با کارشناسان مالیاتی و مشاوران مالیاتی ما تماس حاصل فرمایید تا به طور حضوری از خدمات مشاوره مالیاتی این مجموعه استفاده کنید.

مشاوره مالیاتی تلفنی

بسیاری از کسب و کارها مشکلات مالیاتی خود را به کمک مشاوره مالیاتی تلفنی برطرف می کنند. داشتن مشاور مالیاتی تلفنی یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین روش ها برای دریافت مشاوره مالیاتی است.
مشاور مالیاتی تلفنی به دلیل کاهش هزینه رفت و آمد و عدم حضور مشاور مالیاتی در محل شرکت هزینه کمتری نسب به سایر روش های مشاوره مالیاتی دارد و به دلیل صرف زمان کمتر و کاهش هزینه ها دستمزد مشاوره مالیاتی تلفنی به مراتب کمتر از بقیه است.

شما می توانید جهت داشتن یک مشاور مالیاتی تلفنی برای کسب و کارتان و دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی با کارشناس و مشاور مالیاتی این مجموعه تماس بگیرید و  مشاوره مالیاتی تلفنی مد نظر خود را دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی رایگان

مجموعه پیشداد محاسب با هدف  تکریم مشتریان عزیز ، مشاوره مالیاتی رایگان ارائه می دهد. برای داشتن یک مشاور مالیاتی رایگان در کنار مجموعه خود و سپس دریافت مشاوره مالیاتی رایگان با کارشناسان مالیاتی ما تماس حاصل فرمایید و سوال مالیاتی خود را مطرح نمایید. اگر احساس می کنید در حال حاضر در وضعیت مالی مناسبی قرار ندارید و بودجه مد نظر جهت دریافت مشاوره مالیاتی ندارید نگران نباشید.

ارائه مشاوره مالیاتی رایگان به عنوان یک مسولیت اجتماعی برای مجموعه پیشداد محاسب است. فقط کافی است با این مجموعه تماس حاصل کنید و کارشناس مالیاتی با بررسی سوالات و وضعیت مالی و مالیاتی شما راهکاری مناسب در اختیار شما قرار می دهد